2019-2020 Öğretmen Görüşme Saatleri

2019-2020 Öğretmen Görüşme Saatleri - 04.10.2019


 

ÖĞRETMENLER

BRANŞI

 GÖRÜŞ GÜNLERİ

GÖRÜŞ SAATLERİ

İZİN GÜNLERİ

HİLAL KALYONCU

TÜRKÇE

SALI
ÇARŞAMBA

7-8. DERS

7-8. DERS

CUMA
İLK 3 DERS

OĞUZ AYTAÇ

CUMA
ÇARŞAMBA

7-8. DERS
3-4. DERS

SALI
SON 2 DERS

SERDAR DUNAY

MATEMATİK

PAZARTESİ

SALI

5-6.DERS

7-8.DERS

PERŞEMBE

SON 2 DERS

MERVE DAL

SALI
ÇARŞAMBA

3-4. DERS
8. DERS

CUMA
İLK 3 DERS

DENİZ ÖZDEMİR

FEN BİLİMLERİ

SALI
PERŞEMBE

5-6. DERS

ÇARŞAMBA
SON 2 DERS

ÖMER YILMAZ

SALI PERŞEMBE

3-4. DERS

1-2. DERS

CUMA

3-4-5. DERS

HÜSEYİN AYAR

SOSYAL BİLGİLER

 

 

 

YAĞMUR YILMAZ

PAZARTESİ
ÇARŞAMBA

3-4. DERS

3-4. DERS

PERŞEMBE
İLK 3 DERS

İREM ALİOĞLU ŞİRİN

GÖRSEL SANATLAR

PAZARTESİ
PERŞEMBE

3-4.DERS
2-3.DERS

ÇARŞAMBA
SON 2 DERS

İREM KALAY

MÜZİK

PAZARTESİ

SALI

3-4. DERS

1-2. DERS

SALI

SON 2 DERS

ABDULLAH SARIMEHMETOĞLU

İNGİLİZCE

PAZARTESİ

PERŞEMBE

3-4. DERS

1-2. DERS

CUMA

SON 2 DERS

MELEK ALKAN ŞAHİN

PAZARTESİ

SALI

3-4.DERS

1-2.DERS

ÇARŞAMBA SON 2 DERS

GÜLKIZ ATAMAN

SALI

ÇARŞAMBA

1-2. DERS

1-2. DERS

ÇARŞAMBA SON 2 DERS

MERVE BAYRAKTAR

ÇARŞAMBA

CUMA

1-2.DERS

1-2. DERS

ÇARŞAMBA

SON 2 DERS

MUTTALİB DURAK

PERŞEMBE

CUMA

3-4.DERS

6-7.DERS

CUMA

4-5. DERS

SEVİLAY ÇEBİ ŞENEL

ALMANCA

PAZARTESİ

PERŞEMBE

1-2. DERS

1-2.DERS

SALI SON 2 DERS

ENDER ÇEBİ

BEDEN EĞİTİMİ

PAZARTESİ

SALI

6-7.DERS

5-6.DERS

ÇARŞAMBA

6-7.DERS

TUBA ÇEBİ

SALI

CUMA

1-2.DERS

1-2. DERS

ÇARŞAMBA İLK 3 DERS

NAGİHAN HAYAL

DİN KÜLT.

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

1-2.DERS

3-4. DERS

SALI

SON 2 DERS

OĞUZHAN HACISALİHOĞLU

BİLİŞİM TEK.

PAZARTESİ

SALI

4-5.DERS

1-2.DERS

PAZARTESİ

1-2-3.DERS

 

SINIF ÖĞRETMENLERİ

ÖĞRETMENLER

BRANŞI

 GÖRÜŞ GÜNLERİ

GÖRÜŞ SAATLERİ

İZİN GÜNLERİ

ÖZLE ALİOĞLU

ANASINIFI

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

CUMA

ÖĞLE ARASI

2.DERS

3.DERS

8.DERS

 

DERYA ASLAN

(1-A) SINIFI

SALI

ÇARŞAMBA

5-6.DERS

5-6.DERS

PERŞEMBE

SON 2 DERS

ÇİĞDEM SAĞLAM

(2-A) SINIFI

PAZARTESİ ÇARŞAMBA

3-4.DERS

5-6.DERS

CUMA

SON 2 DERS

SAFİYE SAĞLAM

(2-B) SINIFI

PAZARTESİ

SALI

6-7.DERS

3-4.DERS

ÇARŞAMBA

SON 2 DERS

HÜLYA ARSLAN

(3-A) SINIFI

ÇARŞAMBA

CUMA

6-7.DERS

3-4.DERS

PAZARTESİ

SON 2 DERS

ÖZGÜL YILDIRIM

(3-B) SINIFI

PAZARTESİ SALI

6-7.DERS

5-6.DERS

ÇARŞAMBA SON 2 DERS

MEHTAP GERÇEK

(4-A) SINIFI

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

4-5.DERS

3-4.DERS

CUMA

SON 2 DERS

SEVİM ERAYDIN

(4-B) SINIFI

SALI

CUMA

1-2.DERS

3-4.DERS

PERŞEMBE

SON 2 DERS

 

 


Diğer duyurular için tıklayın   >>
Özel Candan Koleji, Bahçecik Mahallesi, Alim Sokak, No:5, 61060, ORTAHİSAR / TRABZON © 2015