2018-2019 Öğretmen Görüşme Saatleri

2018-2019 Öğretmen Görüşme Saatleri - 23.10.2018


2018-2019 Öğretmen Görüşme Saatleri İçin Tıklayınız (PDF)

 

ÖĞRETMENLER

BRANŞI

 GÖRÜŞ GÜNLERİ

GÖRÜŞ SAATLERİ

İZİN GÜNLERİ

HİLAL KALYONCU

TÜRKÇE

PERŞEMBE CUMA

08.40-10.35

08.40-10.15

ÇARŞAMBA

8.9.DERS

OĞUZ AYTAÇ

PAZARTESİ

PERŞEMBE

10.25-11.55

09.35-11.05

CUMA

8.9.DERS

SERDAR DUNAY

MATEMATİK

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

15.10-16.40

15.05-16.40

PAZARTESİ

8.9.DERS

MERVE DAL

PAZARTESİ

PERŞEMBE

15.10-16.40

13.15-14.50

ÇARŞAMBA

1.2.3.DERS

DENİZ ÖZDEMİR

FEN BİLİMLERİ

SALI

PERŞEMBE

10.50-12.25

14.10-15.45

ÇARŞAMBA

8.9.DERS

ÖMER YILMAZ

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

10.25-11.55

08.40-10.15

ÇARŞAMBA

3.4.5.DERS

HÜSEYİN AYAR

SOSYAL BİLGİLER

 

 

 

YAĞMUR YILMAZ

 

PAZARTESİ

SALI

09.35-11.05

13.15-14.50

SALI

7.8.DERS

İREM ALİOĞLU ŞİRİN

GÖRSEL SANATLAR

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

10.25-11.55

10.50-12.25

HERGÜN

1.2.DERS

İREM KALAY

MÜZİK

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

08.40-10.15

08.40-10.15

PERŞEMBE

3.4.DERS

ABDULLAH SARIMEHMETOĞLU

İNGİLİZCE

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

10.25-11.55

08.40-10.35

CUMA

1.2.DERS

MELEK ALKAN ŞAHİN

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

10.25-11.55

08.40-10.15

CUMA

8.9.DERS

GÜLKIZ ATAMAN

SALI

ÇARŞAMBA

08.40-10.35

08.40-10.15

ÇARŞAMBA

8.9.DERS

MERVE BAYRAKTAR

SALI

CUMA

08.40-10.35

08.40-10.15

CUMA

8.9.DERS

MUTTALİB DURAK

PAZARTESİ

PERŞEMBE

15.10-16.40

10.50-12.25

SALI

7.8.DERS

SEVİLAY ÇEBİ ŞENEL

ALMANCA

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

11.15-12.45

11.15-12.45

PAZARTESİ

8.9.DERS

ENDER ÇEBİ

BEDEN EĞİTİMİ

PAZARTESİ

PERŞEMBE

13.25-15.00

08.40-10.35

PAZARTESİ

8.9.DERS

TUBA ÇEBİ

PAZARTESİ

SALI

08.40-10.15

09.55-11.30

ÇARŞAMBA

8.9.DERS

NAGİHAN HAYAL

DİN KÜLT.

PAZARTESİ

SALI

09.35-11.05

09.55-11.30

ÇARŞAMBA

8.9.DERS

OĞUZHAN HACISALİHOĞLU

BİLİŞİM TEK.

SALI

PERŞEMBE

08.40-10.35

08.40-10.35

PAZARTESİ

1.2.3.DERS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SINIF ÖĞRETMENLERİ

ÖĞRETMENLER

BRANŞI

 GÖRÜŞ GÜNLERİ

GÖRÜŞ SAATLERİ

İZİN GÜNLERİ

ÜLKÜ NAS

ELİF E. NAS SELEK

ANASINIFI

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

CUMA

09.35-10.15

12.30-13.00

13.25-14.05

13.25-14.05

 

ÇİĞDEM SAĞLAM

(1-A) SINIFI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

10.25-11.55

10.50-12.25

SALI 3.4.DERS

DİĞER GÜNLER SON 2 DERS

RUHAN DENİZER

(1-B) SINIFI

PERŞEMBE

CUMA

13.15-14.50

13.25-15.00

ÇARŞAMBA

8.9.DERS

HÜLYA ARSLAN

(2-A) SINIFI

ÇARŞAMBA

CUMA

13.25-15.00

11.15-12.25

PAZARTESİ

8.9.DERS

ÖZGÜL YILDIRIM

(2-B) SINIFI

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

09.35-11.05

13.25-15.00

ÇARŞAMBA

8.9.DERS

MEHTAP GERÇEK

(3-A) SINIFI

SALI

PERŞEMBE

10.50-12.25

13.15-14.50

PERŞEMBE

7.8.DERS

SEVİM ERAYDIN

(3-B) SINIFI

SALI

PERŞEMBE

10.50-12.25

10.50-12.25

ÇARŞAMBA

8.9.DERS

SEVİLAY SÜRÜL

(4-A) SINIFI

PAZARTESİ

PERŞEMBE

10.25-11.55 11.45-13.55

ÇARŞAMBA

8.9.DERS

HATİCE UZUN

(4-B) SINIFI

ÇARŞAMBA

CUMA

13.25-15.00

11.15-12.45

PERŞEMBE

7.8.DERS

DERYA ASLAN

(4-C) SINIFI

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

11.15-12.45

13.25-15.00

SALI

1.2.DERS

DİĞER GÜNLER SON 2 DERS

 

 

 

 

 

 


Diğer duyurular için tıklayın   >>
Özel Candan Koleji, Bahçecik Mahallesi, Alim Sokak, No:5, 61060, ORTAHİSAR / TRABZON © 2015